Продавница

Nobby soft grip – Поводник 120см/25мм.

590.00мкд


Nobby Soft Grip- Поводник за куче 120см/25мм
Поводник за куче со должина од 120см и ширина 25мм
Земја за потекло: Германија-Кина

Шифра:
78516-84 – зелено
78516-38 – виолетово
78516-74 – сиво
78516-23 – кафеаво
78516-77 – фуши нијанса
78516-06 – сино
78516-05 – црно
78516-01 – црвено

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете контактирани за бојата на производот

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница