Продавница

Nobby soft grip – Поводник 120см/20мм.

490.00мкд


Nobby Soft Grip- Поводник за куче 120см/20мм
Поводник за куче со должина од 120см и ширина 20мм
Земја за потекло: Германија-Кина

Шифра:
78515-84 – зелено
78515-38 – виолетово
78515-04 портокалово
78515-74 – сиво
78515-23 – кафеаво
78515-06 – сино
78515-05 – црно
78515-01 – црвено

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете контактирани за бојата на производот

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница