Продавница

Nobby soft grip – Поводник 120см/15мм

420.00мкд


Nobby Soft Grip- Поводник за куче 120см/15мм
Поводник за куче со должина од 120см и ширина 15мм
Земја за потекло: Германија-Кина

Шифра:
78514-84 – зелено
78514-38 – виолетово
78514-74 – сиво
78514-23 – кафеаво
78514-06 – сино
78514-05 – црно
78514-01 – црвено
78514-04-портокалово
78514-77 – фуши нијанса

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете контактирани за бојата на производот

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница