Nobby – Поводник 120см/25мм

390.00мкд


Nobby – Поводник со должина 120 см. и ширина 25мм. Служи за вашето милениче да оди покрај вас .

Земја на потекло : Германија/Кина
Шифра:
73163-04 оранж
73163-06 син
73163-23 кафеав
73163-32 светло син
73163-36 беж
73163-38 пурпур
73163-41 зелен
73163-42 сив
73163-82 светло сив

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете контактирани за бојата на производот

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница