Nobby – Поводник 120см/20мм

350.00мкд


Nobby – Поводник со должина 120 см. и ширина 20мм. Служи за вашето милениче да оди покрај вас .

Земја на потекло : Германија/Кина
Шифра:
73161-04 оранж
73161-05 црн
73161-06 син
73161-23 кафеав
73161-36 беж
73161-38 пурпур
73161-41 зелен
73161-42 сив
73161-64 распбе
73161-82 светло сив

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете контактирани за бојата на производот

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница