Nobby – Поводник 120см/15мм

250.00мкд


Nobby – Поводник со должина 120 см. и ширина 15мм. Служи за вашето милениче да оди покрај вас .

Земја на потекло : Германија/Кина
Шифра:
73159-04 оранж
73159-36 беж
73159-64 распбе
73159-82 светло сив

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете контактирани за бојата на производот

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница