Placeholder

Поводник 120см/25мм

220.00мкд


Поводник со  должина 120 см. и пирина 25мм

Земја на потекло : Кина

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете контактирани за бојата на производот

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница