Продавница

Поводник со градник за мали кучиња

290.00мкд


Поводник со градник за мали кучиња.
Димензија на градник: 19-35см должина / 1см ширина
Димензија на поводник: 120см должина / 1см ширина
Напомена: Околу бојата на производот ќе бидете контактирани после извршувањето на Вашата нарачка.
Потекло: Кина

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница