Продавница

Комплет поводник со сунѓер 120см/25мм и ремче 39см/30мм

420.00мкд


Комплет поводник со ремче  должина на поводникот 120 см/25мм. должина на ремчето 39см/30мм.

Напомена: Должината на ремчето треба да се намали 5-10см за да знаете која е димензијата на последната (максималната) дупка за закопчување на вратот на вашето милениче.

Земја на потекло : Кина

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете контактирани за бојата на производот

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница