Продавница

Комплет поводник со сунѓер 120см/25мм и ремче со убава тока 58см/30мм

490.00мкд


Комплет поводник со сунќер на рачката со ремче со убава тока. Должина на поводникот 120см/25мм и должина на ремчето 58см/30мм

Напомена: Должината на ремчето треба да се намали 5-10см за да знаете која е димензијата на последната (максималната) дупка за закопчување на вратот на вашето милениче.

Земја на потекло : Кина

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете контактирани за бојата на производот: Црн, син, црвен.

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница