Продавница

Комплет поводник 120см/20мм со ремче 39см/20мм

240.00мкд


Комплет поводник со околувратник. Должина на поводникот 120см/20мм дијаметар на околувратникот 39см/20мм

Напомена: Должината на ремчето треба да се намали 5-10см за да знаете која е димензијата на последната (максималната) дупка за закопчување на вратот на вашето милениче.

Земја на потекло : Кина

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете контактирани за бојата на производот

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница