Продавница

Комплет поводник 130см/25мм и ремче 64см/35мм

750.00мкд


Комплет  поводник со должина 130см/25мм и околу вратник со должина 64см/35мм

Напомена: Должината на ремчето треба да се намали 5-10см за да знаете која е димензијата на последната (максималната) дупка за закопчување на вратот на вашето милениче.

Земја на потекло : Кина

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете контактирани за бојата на производот: црно/сино

en_USEnglish
0