Продавница

Комплет поводник со градник – XXL 115см/40мм

990.00мкд


Градник за големо куче, должина на поводник 115 см. и ширина од 40мм

Димензии на градник: 36см до 42см
Земја на потекло: Кина

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете контактирани за бојата на производот

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница