Продавница

Комплет поводник со градник – S / M 120см/15мм

280.00мкд


–             Градник за мало или средно куче со должина од 120см и ширина 15мм

Димензии на градник: 15см до 24см
Земја на потекло: Кина

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете контактирани за бојата на производот

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница