Продавница

Комплет поводник со градник (со сунѓер) – L 110см/25мм

590.00мкд


Градник за големо куче, должина на поводник 110 см. и ширина 25мм

Димензии на градник: 28см до 34см
Земја на потекло: Кина

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете контактирани за бојата на производот

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница