Продавница

Комплет поводник со градник – L 110см/25мм

450.00мкд


Градник за големо куче, должина на поводник 110 см и ширина 25мм

Димензии на градник: 24см до 37см
Земја на потекло: Кина

Земја на потекло : Кина

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете контактирани за бојата на производот

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница