Продавница

Комплет поводник со градник фосфорен – S-M 120см/10мм

350.00мкд


Градник за мало и средно куче, должина на поводник 120 см. и ширина 10мм

Димензии на градник: 14см до 23см
Земја на потекло: Кина

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете контактирани за бојата на производот

Шифра: 2=3

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница