Продавница

Placeholder

Градник со поводник XL 120см-25мм

550.00мкд


Градник со поводник фармерски XL
Димензии на поводник: 25мм-120см
Димензии на градник: 31см-33см
Земја на потекло: Кина
Напомена: После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете исконтактирани околу бојата на производот.
Шифра: 1=11

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница