Продавница

Dog chaser – Ултразвук за бркање на агресивни кучиња

790.00мкд


Dog chaser – Ултразвук за бркање на агресивни кучиња

Звукот не ги повредува кучињата,
и е скоро бесчуен за човековото уво.
Но е непријатен за кучето и тоа веднаш се оддалечува од него.

Ефикасност кај 90% од кучињата

Земја на потекло: Кина

Тежина 0.2 kg
Димензии 50 × 25 × 10 cm
Боја

Портокалова, Сина

Големина

60см.

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница