Продавница

Ремче против лаење 70см/20мм

2,590.00мкд


Ремче кое помага да престане да лае вашето милениче , кога почнува да лае се вклучува ултра звук, нежно пецкање на струја, лед сијаличка .
Не е штетно за вашето милениче.
Димензии: 70см должина и 20мм ширина
Земја на потекло: Кина

error: Содржината е заштитена !!
en_USEnglish
en_USEnglish
0