Продавница

Ремче против лаење со далечински управувач 72см/20мм

2,990.00мкд


Ремче кое помага да престане да лае вашето милениче , кога почнува да лае се вклучува ултра звук, нежно пецкање на струја, лед сијаличка .
Не е штетно за вашето милениче.
Димензии: 72см должина и 20мм ширина
Земја на потекло: Кина

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница