Продавница

Trixie – Ремче , дисциплинка 65см/10мм

290.00мкд


Дисциплинка , ремче кое се собира кога ќе почне да трга вашето куче , помага да го научете да оди мирно до вас.
Должина на дисциплинката е  65см. и ширина 10мм.
Шифра: 2189

Земја на потекло :Германија

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница