Продавница

Trixie – Ремче , дисциплинка 55см/25мм

750.00мкд


Дисциплинка , ремче со три реда  кое се собира кога ќе почне да трга вашето куче , помага да го научете да оди мирно до вас. Должина на дисциплинката е  70см. и ширина 25мм.

шифра: 2267

Земја на потекло :Германија

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница