Продавница

Trixie – Ремче , дисциплинка 60см / 8мм

190.00мкд


Дисциплинка , ремче кое се собира кога ќе почне да трга вашето куче , помага да го научете да оди мирно до вас.
Должина на дисциплинката е 60см. и ширина 8мм.
Шифра: 2233

Земја на потекло :Германија

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница