Продавница

Trixie – Дисциплинка 50см/13мм

290.00мкд


Дисциплинка , ремче кое се собира кога ќе почне да трга вашето куче , помага да го научете да оди мирно до вас. Должина на дисциплинката е  50см. и ширина 13мм.

шифра: 2191

Земја на потекло :Германија

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница