Продавница

Trixie – Ремче , дисциплинка 45см/25мм

680.00мкд


Дисциплинка , ремче со три реда  кое се собира кога ќе почне да трга вашето куче , помага да го научете да оди мирно до вас. Должина на дисциплинката е  45см. и ширина 25мм.

шифра: 2265

Земја на потекло :Германија

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница