Продавница

Trixie – Ремче , дисциплинка 68см/20мм

440.00мкд


Дисциплинка , ремче кое се собира кога ќе почне да трга вашето куче , помага да го научете да оди мирно до вас. Должина на дисциплинката е  68см. и ширина 20мм.

шифра: 2153

Земја на потекло :Германија

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница