Продавница

Trixie – Ремче , дисциплинка 33см/17мм

490.00мкд


Дисциплинка , ремче кое се собира кога ќе почне да трга вашето куче , помага да го научете да оди мирно до вас. Должина на дисциплинката е  33см. и ширина 17мм.

Земја на потекло : Србија

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница