Продавница

SIGO Pet – Дисциплинка 46см/9мм.

120.00мкд


Дисциплинка , ремче кое се собира кога ќе почне да трга вашето куче , помага да го научете да оди мирно до вас.
Должина на дисциплинката е 46см. и ширина 9мм.
Шифра: СГ02097
Земја на потекло: Кина

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница