Продавница

SIGO Pet – Дисциплинка 36см/20мм

200.00мкд


Дворедна дисциплинка , ремче кое се собира кога ќе почне да трга вашето куче , помага да го научете да оди мирно до вас.
Должина на дисциплинката е 36см. и ширина 20мм.
Шифра: СГ02101
Земја на потекло : Кина

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница