Продавница

Ferplast – Ремче / дисциплинка 15/40см

390.00мкд


Ferplast – дисциплинка , ремче кое се собира кога ќе почне да трга вашето куче , помага да го научете да оди мирно до вас.  Дијаметар на ремчето 15/40

шифра:  CSS 15/40 – 75234017

Земја на потекло : Украина

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница