Продавница

Ferplast – Ремче / дисциплинка 25/60см

590.00мкд


Ferplast – дисциплинка , ремче кое се собира кога ќе почне да трга вашето куче , помага да го научете да оди мирно до вас. Должина на ремчето должина 60см / ширина 2.5см

шифра: (боја)Daytona CSS25/60 – 75244017 / Daytona CSS25/60- 75244022

Земја на потекло : Украина

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница