Продавница

Trixie – Градник S-M за мало и средно куче 40-65см

390.00мкд


–              Trixie  –  Градник S-M за мало и средно куче 40-65см

–             Trixie- Градник S-M за мало и средно куче 40-65см должина / 1.5см ширина

–              Земја на потекло : Германија

–             Шифра :14311 (црно) / 14313 (црвено)

  • (после извршувањето на Вашата нарачка, ќе бидете исконтактирани околу боја/големина на производ)
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница