Продавница

Sila Кожен градник 10-15см/15мм

490.00мкд


Кожен градник за куче , дијаметар на околувратник 10 см , дијаметар на грб 15 см
Ширина 15мм

Земја на потекло : Србија
Шифра: 5070 – (50230400 (М-СТД))

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница