Продавница

Nobby- Градник за куче 60-86см/25мм.

1,050.00мкд


Nobby- Градник за куче 60-86см/25мм
Градник за куче со дијаматер од 60см до 86см и ширина 25мм
Земја за потекло: Германија-Кина

Шифра:
78522-84 – зелено
78522-38 – виолетово
78522-74 – сиво
78522-05 – црно
78522-06 – сино
78522-01 – црвено
78522-23 – кафеаво
После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете контактирани за бојата на производот

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница