Продавница

Nobby- Градник за куче 40-56см/15мм

650.00мкд


Nobby- Градник за куче 40-56см/15мм
Градник за куче со дијаматер од 40см до 56см и ширина 15мм
Земја за потекло: Германија-Кина

Шифра:
78520 – 84 – зелено
78520 – 38 – виолетово
78520 – 74 – сиво
78520 – 04 – оранж/портокалово
78520 – 23 – кафеаво
78520 – 06 – сино
78520 – 05 – црно
78520 – 01 – црвено
После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете контактирани за бојата на производот

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница