Продавница

Nobby- Градник за куче 30-40см/10мм

450.00мкд


Nobby- Градник за куче 30-40см/10мм
Градник за куче со дијаматер од 30см до 40см и ширина 10мм
Земја за потекло: Германија-Кина

Шифра:
78506-74-сиво
78506-84 – зелено
78506-38 – виолетово
78506-34 – тиркизно
78506-04 – оранж/портокалово
78506-01 – црвено
78506-05 – црно
78506-06 – сино
78506-23 – кафеаво

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете контактирани за бојата на производот

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница