Продавница

Matis pet – Градник за куче 45-85см/20мм

890.00мкд


Matis pet –Градник L  за големо куче, дијаметар од 45 см до 85 см
ширина 20мм
Земја на потекло : Хрватска
После Вашата нарачка, нашиот тим ќе Ве исконтактира околу бојата на производот.
Шифра: ХЛ20МД05

en_USEnglish
0