Karlie Градник 45-70см/20мм

750.00мкд


Karlie – Градник за средно или големо кучe , должина на околувратник и околуградник 45 – 70 см
ширина 20мм
Земја на потекло : Германија

Шифра: 65347

error: Содржината е заштитена !!
en_USEnglish
en_USEnglish
0