Градник / Елек за куче

290.00мкд


tabela

Градник за мало или  средно куче.

Достапни големини: М, Л, ХЛ

Земја на потекло : Кина

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете контактирани за бојата на производот

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница