Градник “S” 26-32см

590.00мкд


Градник за мало-средно кучe со големина на гради од 26 до 32см.

Земја на потекло : Кина

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете контактирани за бојата на производот

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница