Градник Daytona “XL”

1,690.00мкд


Ferplast Daytona – Градник за куче

Димензии: 80-88см х 2.5 см

Шифра: Daytona P EX LARGE

Земја на потекло : Украина

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете контактирани за бојата на производот

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница