Градник Daytona S

890.00мкд


Ferplast Daytona – Градник за куче

Димензии: 42-48см х 1см / 43-53см х 1.5см

Шифра: Daytona PS

Земја на потекло : Украина

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете контактирани за бојата на производот

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница