Градник Daytona M

1,090.00мкд


Ferplast Daytona – Градник за куче

Димензии: 51-55см х 1.5см / 53-61см х 2.5см

Шифра: Daytona PM

Земја на потекло : Украина

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете контактирани за бојата на производот

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница