Градник Daytona L

1,490.00мкд


Ferplast Daytona – Градник за куче

Димензии: 65-70см х 2см / 66-73см х 4см

Шифра: Daytona PL

Земја на потекло : Украина

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете контактирани за бојата на производот

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница