Продавница

Кликер за тренинг на куче

200.00мкд


Trixie-Кликер прави спечифичен звук кој се користи за тренирање на вашиот миленик .

Земја на потекло : Германија

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете контактирани за бојата на производот

Шифра: 2289

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница