Продавница

Flamingo – Адресар

200.00мкд


Flamingo – Адресар во кој можете да си запишете адреса и телефонски број во случај ако се изгуби вашето милениче , тој што ќе го пронајди да можи да ве контактира.

Извозник: Фламинго – ЕУ
Увозник:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола
Шифра: 516952

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница