Продавница

Коска телешка пресована кожа закуска за куче (парче) 5см./9гр. – Camon

20.00мкд


Коска телешка пресована кожа закуска за куче 5см./9гр. – Camon

Коски за џвакање од сурова кожа, закуска за кучиња.
Формула без глутен.
Без адитиви.

Земја увозник: ЕУ
Шифра: АБ021

Увозник за Македонија:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница