Продавница

Соленки награди за куче 13см (10парчиња)

50.00мкд


Соленки награди за куче должина :13 см , ширина 1 см

Цена: 5 ден./ 1 парче

Шифра: 0362

Покрај тоа што ова е награда и вкусна закуска за Вашиот миленик,
овој производ помага и во одржувањето на денталната хигиена на Вашето милениче.

Земја на потекло : ЕУ

en_USEnglish
0