Продавница

Lolo pets / dog cake LOVE – Торта за куче Љубов 250гр.

290.00мкд


Lolo pets / dog cake LOVE – Торта за куче Љубов 250гр.
За секој ден, за подарок кога одите на гости, затоа што го сакате Вашето пријателче – ЉУВОВ

Шифра:
ЛО 75535 – Шумско овошје

Увезено од: Витапол – Полска

Увозник за Македонија:
Пријатели – Миленици
Никола Тесла 42 – Битола

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница